איתור תקלות

הדרך היעילה ביותר לאיתור תקלות היא באמצעות המצלמה הייחודית שלנו. מדובר במצלמת מיניקם 360 מעלות בעלת סיב אופטי. מצלמה זו מסוגלת לזהות כשלים שקיימים בתוך צינורות הניקוז והביוב בקטרים החל ב – 2 צול ועד 12 צול. ראש המצלמה הרובוטי מבצע בדיקות של 360 מעלות ולכן התוצאות שרואים משקפות את הכשלים באופן חד, ברור ומהיר.

כמו לדוגמה שורשים של עץ סמוך שחדרו דרך הצנרת פנימה ולכן קיימים בתוך הצינור הרבה מאד שורשים שחוסמים את מעבר המים באופן חלק. כמו כן חלקי בטון שנותרו מתהליך הבנייה, ברזלים, אבנים ועוד.

השלב הראשון לפני ביצוע כל עבודה הוא סריקה של כל צנרת הביוב והניקוז באמצעות מצלמה זו. לאחר שמגלים את הנקודה הבעייתית ואת אופייה, מגבשים החלטה על שיטת הטיפול היעילה ביותר כדי ליצור צנרת ריקה מכל גורם שמפריע לפעילות התקינה שלה.

אם קיימת נזילה עקב חור שקיים בצינור, כדי לסתום את החור, אנו מבצעים התזה של חומר אפוקסי אשר יוצר טלאים אשר מצפים את הצינור בחלק הפנימי שלו בקטרים של 2 צול ועד 10 צול. כך נוצר רובד פנימי של צינור חדש ודרכו עוברים ללא קושי כל המים.

המטרה שלנו היא לבצע כל תיקון נחוץ ללא הרס באמצעות ציוד גרמני מיוחד בשיטה של הטלאה או שרוול שהן שיטות פורצות דרך לעומת השיטות הישנות שבהן שברו חלק מהקיר, גילו את הצנרת, ביצעו חיתוך שלה, הוסיפו מקטע של צנרת או אביזר אינסטלציה, בדקו שהמים זורמים כיאות ולאחר מכן בנו מחדש את קטע הקיר ששברו.

השיטות הישנות מבחינתנו כבר לא קיימות ואנו עובדים רק בשיטות אל הרס שהן מהירות, אינן גורמות ללכלוך רב ולכן הלקוחות מרוצים מהעובדה שכל העבודה מסתיימת תוך פרק זמן קצר ויחסית ללא לכלוך רב.

דברו איתנו בווטסאפ
היי,
כיצד נוכל לעזור?