מצלמה רובוטית

קיימים סוגים רבים של מצלמות תרמיות לאיתור תקלות בצנרת, אך אנו משתמשים רק במצלמה רובוטית יוצאת דופן אשר מבצע צילום מיניקם בהיקף מלא של 360 מעלות בצנרת. הוא מעניק תמונה פנימית מלאה של דפנות הצנרת וכך אפשר לראות מהו הגורם המפריע. אם מדובר באבנים, ברזלים, בטון או שורשי עץ שחדרו וצמחו בתוך הצנרת.

בשיטת העבודה שלנו אנחנו קודם כול מפעילים את הרובוט כדי להבין את מהות התקלה ורק לאחר שאנו מקבלים את התוצאות אנו מגבשים חשיבה על הדרך הנכונה ביותר לפתרון הבעיה בדרך חדשה ויעילה כדי שהלקוח לא יסבול מתקלה חוזרת בעוד כמה חודשים או כמה שנים.
מצלמה זו שיש בה סיבים אופטיים, מסוגלת לבצע צילום איכותי בצנרות שהקוטר שלהן הוא בין 2 צול ל – 12 צול באמצעות ראש מצלמה רובוטי שהוא מהיר ומדויק ובוחן כל זווית אפשרית בפעולת סריקה ממוקדת ב – 360 מעלות.

בדרך זו אפשר לאתר גם שוחות סמויות ופקקי ביקורת אשר ממוקמים מתחת לאדמה או מתחת לדק ובמקרים רבים הלקוחות אינם יודעים על הימצאותן בשטח כלל.

שימוש במצלמה זו יצר מהפך בכל הטיפול של אנשי האינסטלציה בתקלות. כך אפשר לוותר על כל פעולות ההרס שבוצעו בעבר אשר יצרו עבודות שיפוץ שכללו שבירת קירות וטיפול בצנרת. הפעולות הללו ארכו זמן רב ויצרו בלגן בכל בית. בעבר בסיום העבודה בדקו את תקינות הצינור והשלימו את בניית הקיר שהעובדים שברו.

בזכות המצלמה נהנים הלקוחות משיפוץ קצרצר ויחסית בלי הרבה בלגן כיוון שכל התיקונים מתבצעים בשיטה ללא הרס. מחדירים פנימה שרוולים באורך הנדרש או מבצעים התזה של חומר אפוקסי וכך יוצרים צינור חדש אשר דרכו זורמים המים, כיוון שהוא אטם את הנקודות הבעייתיות לאורכו של קו הביוב והניקוז.

דברו איתנו בווטסאפ
היי,
כיצד נוכל לעזור?